در باره ما

[vc_row][vc_column width=”2/3″ css=”.vc_custom_1517297848600{border-left-width: 3px !important;background-color: #ffffff !important;border-left-color: #eaeaea !important;border-left-style: solid !important;}”][vc_column_text]فروشگاه تجهیزات پزشکی آزمایشگاهی لنگرودی در سال ۱۳۷۴ در تاسیس شد و سایت فروش اینترنتی آن در آذر ماه ۱۳۹۳ رسما با نام گلهاطب شروع به کار کرد که در آن صرفا مواد و کالاهای آزمایشگاهی و آموزشی امکان فروش آنلاین را دارا می‌باشد.
این سایت دارای “نماد اعتماد الکترونیکی” از وزارت صنعت و معدن و تجارت میباشد.
فروشگاه لنگرودی دارای پروانه کسب وزارت صنعت و معدن و تجارت صادر شده از “هیئات عالی نظارت بر سازمان‌های صنفی کشور” می‌باشد.
همچنین این سایت دارای “نشان طلایی ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی” اخذ شده از “مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال”‌ زیر نظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد.
فعالیت و مطالب این سایت کاملا مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد و به هیچ گروه یا نهاد حقیقی و حقوقی وابسته نیست.
مواد ظریف آزمایشگاهی و مایعات در این سایت به دلیل حساسیست حمل و نقل با پست چاپار برای مشتریان فرستاده خواهد شد. کالاهای حجیم با پست تیپاکس و کالاهای متداول معمولی (مثلا مولاژ) با پست پیشتاز یا سفارشی جمهوری اسلامی ایران فرستاده خواهد شد.

کالاهای ارسالی حتما باید دارای مهر “تجهیزات آزمایشگاهی لنگرودی یا گلهاطب” بر روی جعبه یا فاکتور محصول باشند.
موجودیت و تعداد کالاها در سایت متناسب با موجودیت آنها در انبار فروشگاه لنگرودی میباشد و در صورت حذف یا تغییر در تعداد آنها متعاقبا بر روی محصولات درج شده ی سایت نیز اعمال خواهد شد.
محصولات فروشگاه سایت دارای کد و شناسنامه یکسان با محصولات انبار میباشد و این عمل سرعت ترتیب انجام فرآیند ارسال کالا و بسته بندی آنها را میسر می‌کند.
این سایت همچنین امکان خرید حضوری داخل فروشگاه لنگرودی را دارد که مشتریان باید قبل از آن با فروشگاه تماس حاصل نمایند.

پروانه کسب فروشگاه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی لنگرودی:

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]